رزرو وقت روانشناسی و مشاوره با تخفیف ویژه

0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

ایجاد خانه ای امن و ایمن برای کودک شلوغ + زندگی سبز

خواندن این مطلب

2 دقیقه

زمان میبرد!

ایجاد خانه ای امن و ایمن برای کودک شلوغ + زندگی سبز

[ad_1]

با انجام چند اقدام احتیاطی ساده، می توان از آسیب هایی که یک کودک شلوغ ممکن است با به هم ریختن خانه ایجاد کرد،  جلوگیری کرد و خانه شما را برای فرزندتان و کودکانی که از آن بازدید می کنند ایمن می کند. در سایت مشاوره کودک زندگی سبز چند پیشنهاد وجود دارد که چگونه خانه خود را برای کودکان خردسال ایمن تر کنید.

نکات طلایی برای امنیت کودک شلوغ در خانه

در آشپزخانه خود حتماً باید قفل های ایمنی را روی کابینت ها و کشوها نصب کنید. این کمک می کند تا آنها را از مواد شیمیایی خانگی که برای تمیز کردن خانه و ظروف خود استفاده می کنید دور نگه دارید و همچنین از گرفتن اشیای تیز مانند قیچی یا چاقو از داخل کشوها جلوگیری می کند. هنگام پخت و پز روی اجاق گاز از مشعل های پشتی استفاده کنید و دسته قابلمه ها و ماهیتابه های خود را در حین آشپزی دور از دسترس کودک کنجکاو قرار دهید.

ترس از مدرسه در کودکان شلوغ بیشتر است بهتر از با یک مشاوره کودک این مشکل را به راحتی حل کنید.

چفت‌های ایمنی باید روی کابینت‌ها و کشوهای حمام نصب شوند تا از محصولات و داروها و مواد شوینده خانگی دوری کنند. مطمئن شوید که هر وسیله برقی مانند سشوار یا اتو فر را مستقیماً پس از استفاده از برق بکشید و دور از دسترس کودک قرار دهید. زودتر به آنها بیاموزید که برق و آب با هم مخلوط نمی شوند و هیچ وسیله برقی از هر نوعی نباید در آب جاری غوطه ور شود یا زیر آن قرار گیرد. در خانه هایی که بچه های کوچک دارند نیز باید از قفل توالت استفاده کرد تا درپوش ها را پایین نگه دارد. مهدکودک های ساعتی در مشهد میتوانند با روزی چند ساعت نگه داشتن کودک شلوغ شما و تخلیه انرژی او به شما در ارام کردن او کمک کنند.

کودکان خردسال «بسیار سنگین» هستند و اگر برای بازی در توالت خم شوند، به راحتی می توانند به داخل توالت بیفتند. از آنجایی که یک کودک خردسال می تواند در کمتر از یک اینچ آب غرق شود، نظارت دقیق بر او در حمام ضروری است. با درست کردن میان وعده های خوشمزه برای کودکان میتوانید تا حدی او را ارام نگه دارید.

در اطراف خانه‌تان، مطمئن شوید که مبلمانی مانند قفسه‌های کتاب و مبلمان سنگین را که کودک شلوغ می‌تواند با استفاده از براکت‌ها به راحتی به دیوار خم شوند، محکم کنید. از روکش های دستگیره در استفاده کنید تا آنها را از اتاق های دارای خطرات احتمالی دور نگه دارید و از خروج بدون نظارت از خانه جلوگیری کنید. ( بهترین مشاوره کودک در مشهد) اطمینان حاصل کنید که پرده‌های پنجره شما سیم‌های حلقه‌ای روی آن‌ها نداشته باشند، زیرا می‌توانند خطر خفگی را برای کودک شلوغ ایجاد کنند و همیشه پریزهای برق خود را با درپوش های محافظ بپوشانید تا انگشتان کوچک از آنها و اشیاء کوچک وارد آنها نشوند.

خانه خود را به دقت برای خطرات احتمالی دیگر برای کودک شلوغ بررسی کنید و فورا آنها را برطرف کنید. با این اقدامات احتیاطی و برخی عقل سلیم، خانواده شما پناهگاه فرزند شما خواهد بود.

[ad_2]

منبع

درباره نویسنــده
نویسنده
vahid
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...