رزرو وقت روانشناسی و مشاوره با تخفیف ویژه

0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

پنج نکته جعبه ناهار سالم برای نوجوانان + زندگی سبز

خواندن این مطلب

3 دقیقه

زمان میبرد!

پنج نکته جعبه ناهار سالم برای نوجوانان + زندگی سبز

کافه تریاهای دبیرستانی به دلیل ارائه غذاهایی که کمتر از سلامتی دارند بدنام هستند. اگر نوجوان شما در طول هفته از خوردن همبرگر و پیتزا برای ناهار خسته می شود، ممکن است به فکر کیسه های قهوه ای آن باشد. در اینجا پنج نکته سالم برای جعبه ناهار آورده شده است که ممکن است نوجوانان شما بخواهند در ناهارهای کیسه ای خود بگنجانند. در ادامه با سایت مشاوره کودک در مشهد زندگی سبز همراه باشید.

بهترین ناهار سالم برای نوجوانان چیست؟

1. نوجوان خود را تشویق کنید که حداقل از سه گروه غذایی برای ناهار سالم برای نوجوانان مواد غذایی بسته بندی کند. این می تواند به معنای ساندویچ، مقداری چوب هویج و تکه میوه باشد. همچنین می تواند به معنای مصرف باقی مانده از شب قبل، سالاد و میوه در قسمت پایین ماست باشد. نکته کلیدی این است که در نظر بگیرید نوجوان شما چه چیزی را دوست دارد بخورد و سپس چیزهایی را بخرید که می دانید آنها دوست دارند و انتخاب های سالمی هستند. اگر آنها یک ناهار سالم را بسته بندی کنند، به احتمال زیاد انرژی و وضوح ذهنی را برای بقیه روز مدرسه خواهند داشت. اگر آنها غذای کافه تریا می خورند، یا بدتر از آن – چیزی از دستگاه آب نبات دریافت می کنند، ممکن است به دلیل اضافه بار قند دچار سقوط انرژی شوند. ( درمان ناخن جویدن کودکان)

2. از نوجوان خود بخواهید برای انتخاب غذایی برای ناهار سالم برای نوجوانان که می خواهد در ناهار خود در روتین مدرسه داشته باشد، همراه شما باشد. سپس، هنگامی که به خانه برگشتید، به نوجوان خود پیشنهاد دهید که ممکن است بخواهد غذای خود را برای هفته آماده کند. آنها می توانند برخی از وسایل را در کیسه های کاغذی در یخچال قرار دهند تا بتوانند شب قبل از مدرسه آنها را پر کنند. به این ترتیب ناهارهای بسته بندی شده برای برداشتن و رفتن آماده است.

3. به جای قرار دادن همه چیز در کیسه های زیپ دار برای ناهار سالم برای نوجوانان، ممکن است به نوجوان خود پیشنهاد دهید که برخی از غذاها را در ظروف پلاستیکی کوچک قرار دهد. این کمک می کند تا آن غذاها را تازه تر نگه دارید و همچنین حاوی مایعاتی باشد که ممکن است بخشی از وعده غذایی باشد. در روانشناسی کودک در مشهد و نوجوان بهتر است که برای میان وعده هایشان از ظروف زیبا و غذای تزیین شده استفاده کنید. یکی از ایده های غذایی عالی برای ظروف پلاستیکی کوچک این است که باقی مانده سینه مرغ را خرد کنید، انگور خرد شده و کمی مایونز به آن اضافه کنید تا یک سالاد مرغ فوق العاده درست کنید تا هر نوجوانی حسادت کند.

روانشناس نوجوانان در مشهد

4. نوجوان شما به جای درست کردن ساندویچ‌های سنتی برای ناهار سالم برای نوجوانان، می‌تواند به جای آن، روکش‌هایی درست کند. از پوسته های ترتیلا استفاده کنید و روی آن کمی پنیر خامه ای بمالید. روی آن را با پنیر رنده شده، مرغ خرد شده و هویج رنده شده بپوشانید. شما یک برداشت تازه از یک ساندویچ دارید. آنها ممکن است در واقع متوجه شوند که به جای ساندویچ های تهیه شده با نان، رول آپ ها را ترجیح می دهند.

بهترین روانشناس مشهد برای کودک شما چه کسی است؟!

5. مصرف ماهی برای ناهار سالم نوجوان خود را فراموش نکنید. آنها می توانند ساندویچ سالاد تن را روی نان سبوس دار درست کنند یا می توانند ماهی تن را به سالاد ریخته شده اضافه کنند. در هر صورت که آنها برای خوردن آنها انتخاب کنند، تن ماهی انتخاب خوبی برای یک ناهار سالم است.

ناهار مدرسه برای سالم بودن لازم نیست کسل کننده باشد. در واقع، نوجوان شما می تواند جایگزین های سالمی را برای آنچه در کافه تریا مدرسه ارائه می شود انتخاب و انتخاب کند و آنها را در خانه درست کند. شاید آنها هر روز هفته یک وعده غذایی سالم در جعبه ناهار نخورند، اما جایگزین کردن غذای کافه تریا با یک وعده غذایی سالم از خانه می تواند برای سلامتی آنها، میزان تمرکز آنها در کلاس های بعدازظهر و میزان انرژی باقی مانده شگفت انگیز باشد. وقتی به خانه برمی گردند

منبع

درباره نویسنــده
نویسنده
vahid
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...