رزرو وقت روانشناسی و مشاوره با تخفیف ویژه

0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

پنج شغل برتر تابستانی برای نوجوانان | زندگی سبز

خواندن این مطلب

3 دقیقه

زمان میبرد!

پنج شغل برتر تابستانی برای نوجوانان | زندگی سبز

در سایت زندگی سبز باهم می خوایم بهترین شغل های تابستانی را برای نوجوانان بررسی کنیم. شغل های تابستانی برای نوجوانان

با نزدیک شدن به تابستان، زمان آن فرا رسیده است که نوجوان شما شغلی پیدا کند. اشتغال تابستانی برای نقش آینده آنها در محل کار آماده می شود. در اینجا پنج شغل برتر تابستانی برای نوجوانان وجود دارد که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید: شغل های تابستانی برای نوجوانان

شغل های تابستانی میتواند برای نوجوانان خالی از لطف نباشد و به آنان فرصتی برای کسب تجربه، کسب درآمد و توسعه مهارت های شخصی و اجتماعی خود بدهد.

1. کار بازاریابی: اگر نوجوان علاقه‌مند به تحقیقات و کشف بازار است، می‌تواند در حوزه بازاریابی فروشگاه یا کسب‌وکارهای مختلف به‌صورت تابستانی کار کند و از پیشرفت خود استفاده کند.

2. مراقبت از کودکان: نوجوانان علاقمند به کودکان می‌توانند به عنوان کمک خانواده یا دوستان مراقبت از کودکان بچه‌ها را در طول تعطیلات تابستان شرکت کنند.

3. کار در ماهواره‌ها و مجتمع‌های رفاهی: فروشندگی یا کارگری در مراکز خرید، تئاتر و سینما، باشگاه‌های ورزشی ( روانشناسی ورزشی در مشهد ) و نیز شرکت در فعالیت های مربوط به موانع قرارداده شده ماهواره‌ها میتواند به نوجوانان کمک کند تا درآمد آنها بالا رود.

4. کار در فروشگاه‌ها: نوجوانان اگر علاقه‌مند به خرید و فروش هستند، می‌توانند در فروشگاه‌های بزرگ تابستانی کار کنند و نیز، مدیریت فروشگاه یا کارکنان در وظایف مربوط به سرویس و فروش را پوشش دهند.

5. مربیگری و آموزش: نوجوانان می‌توانند با تدریس و ارائه مدرک هایی مانند تنظیم موسیقی، نوازندگی، طراحی گرافیک و یا آموزش برنامه نویسی به دانش‌آموزان و نوجوانان دیگر برای ایجاد یک شغل تابستانی و کسب درآمد اضافی کمک کنند.

بهترین روانشناس نوجوان در مشهد

1. اگر نوجوان شما در حال حاضر در کالج است، یک راه عالی برای گذراندن تابستان، کارآموزی در شرکتی است که رشته انتخابی نوجوان را در خود جای داده است. به عنوان مثال، اگر نوجوان شما در حال تحصیل در رشته معماری در کالج است، کار کردن برای یک معمار به او بینش و آموزش می دهد که بعداً برای او ارزشمند خواهد شد. او می تواند بعداً از شرکت به عنوان مرجع استفاده کند، شغل های تابستانی برای نوجوانان  یا حتی ممکن است پس از فارغ التحصیلی به او شغل پیشنهاد شود.

2. اگر نوجوان شما ورزشکار است، ممکن است به عنوان نجات غریق در ساحل، استخر یا پارک کار کند. چنین فرصتی نه تنها به نوجوان شما آموزش می دهد، بلکه نظم و انضباط و اخلاق کاری محکم را نیز آموزش می دهد.

3. شاید نوجوان شما بخواهد دامپزشک شود. کار در یک کلینیک دامپزشکی می تواند منبع بی پایانی از دانش باشد. هر تجربه عملی فقط می تواند در خدمت افزایش مهارت او در این زمینه باشد.

4. آیا نوجوان شما علاقه مند است که برنامه نویس کامپیوتر شود؟ اگر چنین است، فرزند شما می‌تواند در IBM یا دیگر شرکت‌های درجه یک کارآموزی کند، شغل های تابستانی برای نوجوانان  که در آن، تمام آخرین فن‌آوری‌های کامپیوتری و همچنین نکات و نکات برنامه‌های کاربردی نرم‌افزار را یاد می‌گیرد.

5. آیا نوجوان شما می خواهد نویسنده شود؟ اگر او در رشته روزنامه نگاری تحصیل می کند، هر روزنامه محلی یا ملی خوشحال می شود که او را یا به عنوان کارآموز تابستانی ببرد. در اینجا، نوجوان شما می تواند همه چیز را در مورد نوشتن، انتشار، ویرایش و پوشش خبری بیاموزد. این تجربه غنی می تواند به او کمک کند تا در حرفه روزنامه نگاری موفق شود.

ممکن است درباره نوجوانی خوانده باشید که ایده فروش حیوانات عروسکی Beanie Baby را در eBay داشت. او امروز یک میلیونر است!

امکانات برای نوجوان شما بی شمار است. شغل های تابستانی برای نوجوانان داشتن یک شغل تابستانی نه تنها در مورد ویژگی های موقعیت در دست، بلکه آنچه شرکت ها انتظار دارند را آموزش می دهد: یادگیری کار با دیگران، ایجاد یک اخلاق کاری قوی، پذیرش انتقاد، و به کار بردن چیزهایی که آموخته اند در دانشگاه و تجربه زندگی خود.

منبع

درباره نویسنــده
نویسنده
vahid
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...