هفت ایده برای مهمانی برای خانم های بزرگ | زندگی سبز

shutterstock_72357844_mini

در اینجا هفت ایده برای مهمانی برای خانم ها را برای شما می‌آوریم:

1. تجربه های تقدیری: می توانید مهمانی خود را به یادگاری تبدیل کنید با آماده سازی تجربه های خاصی مثل نوشیدنی های خاص، کیک، شوکولاته، گل های دست ساز و … .

اگر به دنبال ایده های جذاب برای مهمانی هستید پیشنهاد می کنیم مقالات سایت زندگی سبز را از دست ندید:

2. مستر کلاس‌ها: در این نوع از مهمانی‌ها، شما می توانید به بانوان فرصت آموزش مهارت های مفید و جذابی مانند پخت و پز، طراحی گل، بافت با سوزن‌دوزی، دیکوراسیون و اشتغال‌های دیگر را بدهید.

3. بازی های نوستالژیک: در این نوع از مهمانی ها، می توانید بازی ها و سنت های فراموش شده را بازی کنید؛ مثل باغبانی، گلدون سازی، تخته نرد، کارت، جامبو و …

4. پایکو: یکی از جالب‌ترین ایده‌ها برای مهمانی برای خانم ها، برگزاری پایکو است. در این بازی، مهمانان باید با استفاده از یک سری موضوعات و کلمات، داستان های خنده دار و مفرحی را ایجاد کنند.

5. ورزش های گروهی: یکی از دیگر ایده‌های خوب برای مهمانی برای خانم‌ها، باشگاه ورزشی به صورت گروهی است. مهمانان می‌توانند با هم برای تمرین، حرکات و کارهای مختلف ورزشی انتخاب کنند. ( روانشناس ورزشی در مشهد )

6. شب یادگیری زبان: می توانید برای دوستان خود شب زبان برگزار کنید. شما می‌توانید یک مربی زبان دعوت کنید و مهمانان خود را در آموزش زبان شرکت کنند.

7. شب بازی: یکی از ایده‌های جذاب برای مهمانی خانم‌ها، برگزاری شب بازی است. بازی‌هایی مانند مینیاتور، ما-جفت و کارتفال می‌توانند به عنوان پوشش مناسب برای این نوع از مهمانی‌ها باشند.

مهمانی ها فقط برای دختر بچه ها نیست! زنان بزرگتر نیز دوست دارند مهمانی داشته باشند. هفت ایده مهمانی برای خانم ها ، ممکن است کمی متفاوت از صحنه کالج به نظر برسد، اما این بدان معنا نیست که سرگرم کننده نیست.

در اینجا هفت ایده برای مهمانی برای زنان آورده شده است.

1. یک کابین اجاره کنید

برای یک مهمانی روستایی و طبیعت گرد، می توانید یک کابین برای یک روز اجاره کنید و همه را دعوت کنید. ایده های مهمانی که برای چیدمان کابین خوب است ممکن است یک آتش سوزی یا آشپزی باشد. همچنین می توانید برای پیاده روی و پیک نیک بروید. اگر کابین دارای جکوزی در فضای باز باشد، برای استراحت در حین نوشیدن نوشیدنی بهتر است.

2. مهمانی خواب

برای لذت بردن از یک مهمانی خواب، لازم نیست قبل از نوجوانی ( بهترین روانشناس نوجوان در مشهد )  باشید. آنها می توانند برای زنان نیز سرگرم کننده باشند، به خصوص اگر دوستی دارید که واقعاً به حمایت بیشتری نیاز دارد. این یک راه سرگرم کننده برای همه است که بدون نگرانی در مورد رانندگی به خانه بنشینند، بنابراین اگر می خواهید الکل سرو کنید، گزینه ایمن تری است.

3. مهمانی جدید ( هفت ایده مهمانی برای خانم ها )

یک مهمانی با متخصص آرایش برگزار کنید که می تواند همه را تغییر دهد. این فرصتی است که همه افراد ظاهر جدیدی را امتحان کنند! متخصص می‌تواند یک سخنرانی کوتاه داشته باشد و سپس مطمئن شود که شما برای همه غذاها و سرگرمی‌های خوب زیادی دارید، در حالی که هر مهمان تغییر شکل می‌دهد. مراقب باشید اگر متاهل هستید کار شما به طلاق نرسد. امروزه مهمانی ها باعث و بانی اختلاف بین زوجین شده است که در نهایت خیلی از زوجین ابتدا به طلاق عاطفی می رسند و بعد از مدتی به طلاق شناسنامه ای! مراقبت کنید. امروزه مشهد بسیار آمار بالایی در طلاق های عاطفی و اختلاف بین زوجین دارد. ما پیشنهاد می کنیم به شما دو مقاله مشاوره طلاق در مشهد و مشاوره زوجین در مشهد را از دست ندید.

4. شام و آرایش صورت

هفت ایده مهمانی برای خانم ها ، اگر موضوع «زیبایی» را کمی فراتر ببرید، در نظر بگیرید که به مهمانان چهره ای بدهید. در حالی که عصر زمان سرگرم کننده ای برای ترکیب صورت با یک وعده غذایی نشسته است، اواسط صبح نیز زمان خوبی برای این نوع مهمانی است. برای مثال می‌توانید یک برانچ بوفه سرو کنید و یک متخصص زیبایی در اختیار داشته باشید تا صورت همه را انجام دهد. یا، می‌توانید مواد یا کیت‌هایی داشته باشید که خودتان این کار را انجام دهید و مهمان‌ها بتوانند به یکدیگر کمک کنند.

5. زیبایی طبیعی

همچنین می‌توانید یک مهمانی با مضمون زیبایی طبیعی برگزار کنید و به مهمانان اجازه دهید از میان مجموعه‌ای از مواد طبیعی، پاک‌کننده‌ها، مرطوب‌کننده‌ها، درمان‌های مو و ماسک‌های صورت خود را انتخاب کنند.

6. تمرکز تناسب اندام

اخیراً تمرکز زیادی روی تناسب اندام شده است و دلیل خوبی هم دارد. ورزش و تناسب اندام برای سلامتی حیاتی است. چرا یک مهمانی زنانه برگزار نمی کنید که در آن یک مربی شخصی بیاید و صحبت کند؟ او می‌تواند کوپن‌های عضویت در باشگاه یا معاملات ویژه را برای خدمات خود به عنوان مربی ارائه دهد. در کنار غذاهای سالم، این نوع مهمانی می تواند الهام بخش و سرگرم کننده باشد. هفت ایده مهمانی برای خانم ها

7. مهمانی چای

مفهوم مهمانی چای از زمان الهام گرفتن ویکتوریایی آن تا حد زیادی تغییر کرده است. البته، ممکن است بخواهید دقیقاً چنین مهمانی را برگزار کنید – یک مهمانی چای قدیمی به سبک ویکتوریایی با غذاهای دورهمی و فنجان های چای عتیقه. همچنین ممکن است بخواهید با طعمی مدرن بروید و چای های مد روز را در طعم های مختلف، سرد و داغ سرو کنید. می‌توانید مهمانی را در داخل یا بیرون در یک پاسیو یا ایوان برگزار کنید، یا ممکن است بخواهید یک مکان را اجاره کنید.

همانطور که می بینید، راه های بسیار زیادی برای زنان بزرگسال وجود دارد تا مهمانی های سرگرم کننده داشته باشند! برخی از امتیازات کوچکی را که مهمانی‌ها را بسیار سرگرم‌کننده می‌کنند، به خاطر بسپارید، مانند عناوین و بازی‌ها، و رویدادی برای یادآوری خواهید داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *