رزرو وقت روانشناسی و مشاوره با تخفیف ویژه

0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

7مورد از بهترین شهربازی کودکان در مشهد!

خواندن این مطلب

9 دقیقه

زمان میبرد!

7مورد از بهترین شهربازی کودکان در مشهد!

شهر زیبای مشهد مقدس دارای شهربازی های زیادی برای کودکان عزیز و حتی بزرگسالان می باشد. به جرئت می توان گفت که برترین شهربازی های ایران در شهر مشهد مقدس می باشد. شهر بازی های شهر زیبای مشهد مقدس به دو صورت سرپوشیده و سر باز می باشد که کودکان و بزرگسالان عزیز می توانند در هر فصلی، چه گرم و چه سرد از آن ها استفاده کنند و لذت ببرند. برای اشنایی بیشتر با شهربازی های مشهد در ادامه زندگی سبز همراه ما باشید.

تفریح جسم و فکر کودکان در شهربازی کودکان در مشهد

شهربازی های مشهد مقدس دارای انواع بازی های فکری و جسمی برای کودکان و بزرگسالان می باشند تا همه افراد در تمامی گروه های سنی و با سلیقه های مختلف بتوانند از مدت تفریح خود در شهربازی های مشهد مقدس لذت ببرند. شهربازی کودکان در مشهد مقدس دارای بازی هایی همچون: بازی های فکری، بازی های حرکتی، بازی با آب، بازی های آموزشی و مذهبی نیز می باشد. طبق نظر متخصصان و دکترها، بازی برای رشد فکر و جسم کودکان امری بسیار واجب است و حتما کودکان باید در روز ساعتی را برای بازی اختصاص دهند؛ ولی امروزه اکثر خانه ها آپارتمانی هستند و محیط بازی برای کودکان بسیار کوچک شده است.

مشاوره برای کودکان ابتدایی

بهترین فضا برای بازی کودکان عزیز، شهر بازی می باشد. شهربازی کودکان در مشهد مقدس بسیار زیاد هستند و لزومی ندارد که برای رفتن به شهر بازی مسیر زیادی را طی کنید. شهر بازی کودکان در مشهد دارای بازی های رایانه ای نیز می باشد که کودک شما می تواند از سن بسیار کم با رایانه آشنا شود و نحوه کارش را نیز بیاموزد. یکی از مزایای شهربازی های کودکان در مشهد، وجود مربی هایی است که مسئولیت آنها حفاظت از کودکان می باشد و خانواده های مشهدی و یا مسافران می توانند با خیالی آسوده کودک دلبند خود به دست مربیان شهربازی های کودکان در مشهد بسپارند و با خیال راحت به زیارت و گشت و گذار خود بپردازند.

بهترین شهربازی کودکان در مشهد

آشنایی با مشاغل درشهربازی کارالند

یکی از برترین و محبوب ترین شهربازی کودکان در مشهد مقدس، شهر مشاغل کارالند می باشد. شهر مشاغل کارالند یکی از مشهور ترین شهربازی های کودکان در مشهد مقدس به شمار می رود که در مساحتی بالغ بر 1000 متر مربع بنا شده است. شهر مشاغل کارالند یک شهر بازی به سبکی نوین می باشد تا کودکان عزیز در حین بازی، مطالب علمی و کاربردی را نیز بیاموزند و از آن ها استفاده کنند.

بازی های فکری در شهربازی شهر مشاغل کارالند باعث می شود تا میزان خلاقیت کودکان همانند بازی در خانه بازی مشهد افزایش یابد و قدرت تفکر بیشتر داشته باشند. یکی از برترین مزایای شهر بازی کارالند این است که کودکان عزیز می توانند با انواع مشاغل امروزی از جمله: آتش نشانی، پزشکی، فروشندگی، خلبانی و … آشنا شوند و تمامی شغل هارا با لذت، در حین بازی بیاموزند.

لیست شهربازی کودکان در مشهد

هیجان پرش در هلیوم پارک مشهد

هلیوم پارک، یکی دیگر از محبوب ترین شهربازی کودک در مشهد مقدس می باشد. تمامی کودکان به بالا و پایین پریدن و بازی های پر تحرک بسیار علاقه دارند که امروزه امکان این نوع بازی ها در خانه وجود ندارد چرا که حدود 90 درصد خانه ها به شکل آپارتمان هستند و سرو صدا در آن ها ممنوع است. خانواده های عزیز می توانند کودک دلبند خود را به شهربازی های کودک در مشهد از جمله هلیوم پارک ببرند. هلیوم پارک اولین شهربازی پرشی در مشهد مقدس می باشد که در تمامی گروه های سنی از کوچک تا بزرگسال می توانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند.

هلیوم پارک از بخش های زیادی از جمله: مناطق جنگلی، منطقه ساحلی، صخره نوردی و … تشکیل شده است تا کودکان عزیز و حتی بزرگسالان بتوانند لذت ببرند. یکی از مزایای هلیوم پارک مشهد این است که بزرگسالان، بجای منتظر نشستن در سالن انتظار می توانند همراه کودک خود به بازی بپردازند و نهایت لذت را به همراه کودک دلبند خود ببرند. با رفتن به مکان هایی همچون هلیوم پارک مشهد میتوانید کمی کودکانتان را از بازی های ویدیویی برای کودکان دور کنید!

هلیوم پارک مشهد دارای دو قسمت ویژه برای آقایان و بانوان می باشد و خانم ها و دختران نوجوان با پوشش مناسب بتوانند به بازی بپردازند و لذت ببرند. هلیوم پارک مشهد از هر نظر بی نظیر است ودر بین ساکنین مشهد مقدس و حتی مسافرانی که به مشهد می روند نیز مشهور است و پیشنهاد می شود اگر به مشهد مقدس برای زیارت امام رضا سفر کردید حتما سری به هلیوم پارک مشهد بزنید و لذت ببرید.

شهربازی کودکان در مشهد با ادرس

تفریح در فضایی مذهبی برای کودکانتان

یکی دیگر از بهترین شهر بازی کودکان در مشهد مقدس، شهر بازی معارفی می باشد. شهربازی معارفی در نزدیکی حرم مطهر امام رضا واقع شده است و از آن بسیار استقبال می شود. شهر بازی معارفی بر اساس آموزه های دینی بنا شده است و بازی های آن بر پایه معارفه های دینی و اجتماعی می باشد. در شهر بازی معارفی مشهد مقدس می توان انواع بازی ها را مشاهده کرد تا کودکان عزیز با هر سلیقه بتوانند به بازی مورد علاقه خود بپردازند و لذت ببرند.

بازی های سرگرم کننده برای کودکان

بخش بازی خردسالان شامل: بازی های خانه فوم، کاروان زیارت، زنبور عسل و کشتی نوح می باشد که این نوع بازی ها علاوه بر اینکه به کودکان عزیز، مطالب زیادی می آموزد، همچنین برای آن ها بسیار لذت بخش نیز می باشد. برای کودکان با سن بیشتر بازی هایی از جمله: صخره نوردی، دشمن شناسی، شهرک ترافیک، شهر علم، بازیافت و آتش نشان در نظر گرفته شده تا به علم و دانش کودکان افزوده شود و در آینده دانسته های خود را مورد استفاده قرار دهند.

می توان گفت اکثر کودکان به ماجراجویی علاقه بسیار دارند و اگر متوجه این امر شدید می توانید کودک خود را به یکی از بهترین شهربازی کودکان در مشهد با نام شهربازی معارفی ببرید تا کودک شما لذت ببرد.

اکسون پارک از بهترین شهربازی کودکان در مشهد

یکی دیگر از دوست داشتنی ترین شهربازی کودکان در مشهد، شهربازی آکسون پارک مشهد می باشد. شهر بازی آکسون پارک مشهد، در برج تجاری آکسون واقع شده است و در طبقه چهارم این برج تجاری نیز می باشد. شهربازی آکسون پارک در مجاورت مراکز تجاری و خرید بسیار زیادی قرار گرفته است و از این بابت خانواده های عزیز می توانند با خیالی آسوده کودک دلبند خود را به دست مربیان و مسئولان شهر بازی آکسون پارک بسپارند و به گشت و گذار در مجتمع تجاری آکسون بپردازند و از این رو کودکان عزیز دیگر مجبور نیستند که همراه بزرگسالان به فروشگاه ها و مراکز خرید بروند و خسته بشوند و می توانند در حین خرید پدر و مادر خود از بازی در یکی از برترین شهربازی کودکان در مشهد مقدس یعنی شهربازی آکسون پارک، از بازی خود نهایت لذت را ببرند. بازی در فضای باز برای کودکان از موارد ضروری در زندگی اوست!

شهربازی آکسون پارک دارای یک فضای سرپوشیده برای بازی و تفریح کودکان و حتی بزرگسالان می باشد تا کودکان و بزرگسالان، روزی بدون دغدغه های زندگی روزمره به بازی و شادی بپردازند و نهایت لذت را ببرند. شهربازی آکسون پارک دارای بازی هایی همچون: اتاق گریم کودکان، تیر و کمان، قصر کودک، ماشین کوبنده و … دارد. در اتاق گریم کودکان، کودکان عزیز می توانند به شکل شخصیت های کارتونی مورد نظر در بیایند و لذت ببرند.

ادرس شهربازی کودکان در مشهد

شادی فرزندتان در هپی لند مشهد

یکی دیگر از شهربازی کودکان در مشهد که بسیار مشهور است، شهربازی هپی لند می باشد. شهربازی هپی لند جزو محبوب ترین شهربازی های کودکان در مشهد مقدس می باشد که در مجتمع تجاری آرمیتاژ واقع شده است. در شهر بازی هپی لند لباس فروشی های بسیار معروفی وجود دارد که فقط لباس های بچگانه را به مشتریان عرضه می کند. یکی از برترین مزایای شهربازی هپی لند این است که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا واقع شده است و خانواده های عزیز می توانند کودک خود را به مسئولان این شهربازی بسپارند و با خیالت راحت به زیارت حرم مطهر امام رضا مشرف بشوند. در این شهربازی کودکان تشویق به بازی های اجتماعی میشوند که میتواند نکته مثبتی برای کودکتان باشد.

شهربازی هپی لند دارای پرسنلی کاربلد و مجرب و همچنین  بسیار مهربان می باشد که آن ها از کودکان به خوبی نگهداری می کنند. در شهربازی هپی لند علاوه بر بازی و تفریح، به روز ترین آموزش های لازم به کودک داده می شود تا در آینده مورد استفاده قرار دهد و هنگام بازی نیز، از علم آموختن سود ببرد. رنج سنی شهربازی هپی لند از 2 سال تا بزرگسال می باشد و کودکان به همراه والدین یا افراد بزرگتر می توانند به بازی و تفریح در این مجموعه تفریحی بپردازند.

شهربازی هپی لند شعبه دیگری نیز در مجتمع تجاری ورسیج دارد که در قلب بازار خیابان احمد آباد قرار گرفته است و خانواده های عزیز می توانند کودک خود را به مسئولان این مجموعه تفریحی بسپارند و با خیال راحت به بازار گردی مشغول بشوند.

برترین شهربازی کودکان در مشهد

هیجان و تفریح در الماس مشهد!

یکی دیگر از شهربازی های مدرن کودکان در مشهد مقدس، شهربازی سرزمین خورشید یا الماس شرق می باشد که در خیابان خیام شمالی واقع شده است. شهربازی سرزمین خورشید جزو معروف ترین شهربازی کودکان در مشهد مقدس محسوب می شود و دارای بازی های بسیار زیادی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان نیز می باشد. شهربازی سرزمین خورشید به صورت سر باز می باشد و دارای 20 بازی سرگرم کننده و پر هیجان در مساحتی بالغ بر 4000 هزار متر مربع می باشد. شهربازی سرزمین خورشید از پارکینگ اخصاصی برخوردار است تا بازدید کنندگان عزیز نگرانی برای پارک خودرو خود و امنیت آن نداشته باشند.

پیشنهاد میشود: سوزاندن کالری با بازی های متنوع!

در شهربازی سرزمین خورشید بازی هایی همچون: پیست اتوموبیل رانی، سینمای تابستانی، کشتی 12 نفره، تاب زنجیری، سورتمه، ترن کودک، ماشین شارژی، استخر توپ، مینی هیمالیا، فانفار، یو، مری گرند، اسکای فلایر، فنجان گردان، سرسره بادی، قطار خانواده، کشتی صبا و … دارد که باب تمامی سلیقه های نیز می باشد.

شهربازی سرزمین عجایب، جزو بهترین شهربازی کودکان در مشهد مقدس محسوب می شود که در انتهای بلوار خیام واقع شده است. شهربازی سرزمین عجایب مشهد مقدس از جدید ترین و مدرن ترین بازی های دنیا برخودار است و برای تمامی گروه های سنی نیز منتاسب می باشد. شهربازی سرزمین عجایب دارای بازی های متعددی همچون: کشتی صبا، ماشین کوبنده، توماس، آفتاب مهتاب، کیدی راید هواپیما، کیدی راید حیوانات، ماجراجویان، مینی رایدر، تکان دهنده هواپیما، فوتبال دستی و صندلی ماساژور می باشد که تمامی افراد در تمامی گروه های سنی می توانند از آنها استفاده کنند و لذت ببرند و علاوه بر آن محدودیت جنسی نیز ندارد.

شهربازی سرزمین عجایب مشهد، به دلیل قرار گرفتن آن در یکی از شلوغ ترین مراکز تجاری مشهد یعنی مجمتع الماس شرق مشهد، همیشه مسافران و گردشگران از آن استقبال خوبی می کنند و به همین دلیل خانواده هایی که می خواهند به بازار گردی بپردازند کودک خود را به شهر بازی سرزمین عجایب می برند ولی این شهربازی مسئولیت نگهداری از کودکان را به عهده نمی گیرد و حتما می بایست یکی از اعضای بزرگتر خانواده به همراه کودک برود. شهربازی سرزمین عجایب هزینه ورودی ندارد ولی برای استفاده از بازی های آن می بایست برای تهیه بلیط اقدام کنید.

شهربازی کودکان خانه فسقلی ها برای کوچولوها

یکی دیگر از پر طرفدار ترین شهربازی کودکان در مشهد، شهربازی خانه فسقلی ها می باشد. شهربازی خانه فسقلی ها در میدان جانباز و در مجتمع نیکا قرار گرفته است. یکی از مزیت های شهربازی خانه فسقلی این است که در این مجموعه کودکان می توانند بی نهایت بازی فیزیکی متناسب با گروه سنی خود انجام دهند و لذت ببرند. در شهربازی خانه فسقلی های مشهد، مدت استفاده از هر وسایل بازی 30 دقیقه است و همه ی کودکان عزیز می توانند به طور مساوی از همه وسایل بازی آن جا استفاده کنند.

در پایان شهربازی کودکان در مشهد

اگر در مشهد مقدس سکونت دارید و یا به عنوان مسافر به این شهر زیبا و مقدس می روید به هیچ عنوان نگران تفریح کودک خود نباشید چرا شهر بازی کودکان در مشهد بسیار زیاد هستند و شما می توانید برای هر زمانی که اراده کردید کودک خود را به دست مربیان شهر بازی کودکان در مشهد بسپارید و از گشت و گذار در شهر زیبای مشهد مقدس لذت ببرید و هیچ نگرانی از بابت گم شدن و یا ناراحتی کودک خود نداشته باشید.

کودکان به بازی های فیزیکی علاقه زیادی نشان می دهند و اگر در خانه و یا محل سکونت خود فضای کافی برای بازی های فیزیکی کودک خود ندارید پیشنهاد می شود حتما به شهربازی کودکان در شهر مشهد مقدس مراجعه کنید تا کودک شما از مدت بازی خود لذت ببرد.

درباره نویسنــده
نویسنده
vahid
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...