4 بازی تابستانی در فضای باز برای کودکان | زندگی سبز

4 بازی تابستانی در فضای باز برای کودکان

[ad_1]

4 بازی تابستانی در فضای باز برای کودکان (4)

به عنوان والدین، شما می خواهید فرزندانتان در ماه هایی که مدرسه را ترک می کنند فعال باشند و سرگرم شوند. این بازی‌های سرگرم‌کننده تابستانی در فضای باز برای کودکان، کودک شما را تشویق می‌کند تا به جای نشستن در مقابل تلویزیون یا کامپیوتر در تمام تابستان، بیرون برود و سرگرم شود.

به زمانی که کودک بودید فکر کنید. به احتمال زیاد شما بخش زیادی از تابستان خود را در بیرون از خانه با خواهر و برادر و بچه های محله گذرانده اید. چه بازی هایی انجام دادی؟ به احتمال زیاد فرزندان شما نیز آنها را دوست خواهند داشت!

دمای تابستان معمولاً گرم است، بنابراین فرزندان شما باید خنک شوند. به جای اینکه اجازه دهید آنها در داخل تهویه مطبوع بنشینند، به آنها بیاموزید که چگونه بازی های آبی حیاط خلوت را که در کودکی انجام می دادید انجام دهند. چند بادکنک آب پر کنید و برنامه ریزی کنید که یک مبارزه با بادکنک آبی خوب و قدیمی داشته باشید! (مطمئن شوید که فرزندانتان بدانند که بادکنک را به صورت کسی پرتاب نکنند زیرا ممکن است صدمات وارد شود و پس از پایان مبارزه، بقایای بادکنک آب استفاده شده را بردارید.)

1. از دوستان یا همسایگان بخواهید که بیایند و مسابقه بالن های آبی داشته باشند. راه های مختلفی برای اجرای مسابقه رله وجود دارد. شما می توانید از دو بازیکن در هر تیم بخواهید که یک بادکنک پر شده را در بین سر خود قرار دهند در حالی که سعی می کنند به سمت دیگر زمین برسند. همچنین می توانید از همه بخواهید که یک بادکنک آب بین زانوهای خود بگذارند و سعی کنند بدون شکستن بادکنک خود به خط پایان برسند.

مطالب مرتبط: 5 چیز سرگرم کننده برای کودکان شما که باید در تابستان امسال امتحان کنند

2. به بچه های خود یاد دهید که چگونه هاپسکاچ بازی کنند. اگر نمی توانید قوانین را به خاطر بسپارید، آنها را به صورت آنلاین پیدا کنید. از گچ برای ایجاد یک تخته هوپسکاچ در پیاده رو یا خیابان خانه خود استفاده کنید. به هر کودک یک سنگ بدهید و پرش کنید!

3. ضبط پرچم را پخش کنید. بچه ها را به دو تیم تقسیم کنید. به هر تیم یک باندای رنگی متفاوت بدهید که در “پایه خانه” آنها آویزان شود (هر پایه در دو انتهای مختلف زمین یا حیاط قرار دارد). دو منطقه را برای “زندان” در نظر بگیرید (یکی برای هر تیم). در حالی که تیم ها در حال تلاش برای گرفتن پرچم هستند و اعضا تگ می شوند، باید به زندان بروند. هر عضوی که بدون برچسب زدن به زندان برسد، اعضای تیم خود را آزاد می کند. تیمی که اولین بار پرچم تیم دیگر را تصاحب کند برنده است.

4. میزبانی مسابقه تخم مرغ و قاشق. دوره ای را تنظیم کنید که هر کودک، با تخم مرغ خام متعادل شده روی یک قاشق، آن را طی کند. اگر تخم خود را رها کردند و نشکند، می توانند آن را بردارند و به راه خود ادامه دهند. با این حال، اگر تخم مرغ بشکند، آنها از مسابقه خارج می شوند. حتما به کودکان یادآوری کنید که نمی توانند از دست آزاد خود برای نگه داشتن تخم مرغ روی قاشق استفاده کنند. هر کس مسیر را از نقطه A به نقطه B و بازگشت به نقطه A بدون شکستن تخم خود طی کند برنده است.

[ad_2]

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *