6 کارت آسان کریسمس برای بچه ها برای کاردستی | زندگی سبز

6 کارت آسان کریسمس برای بچه ها برای کاردستی

[ad_1]

Add-heading-78

کارت سازی یک فعالیت سرگرم کننده برای کودکان در فصل کریسمس است. آنها را در هوای بد در داخل خانه مشغول نگه می دارد، به آنها اجازه می دهد خلاقیت خود را کشف کنند، و به آنها کمک می کند تا با روحیه جشن هدیه دادن درگیر شوند. خاله ها، عموها، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و دوستان خانواده از دریافت کارت های دست ساز که مخصوص آنها ساخته شده است، خوشحال خواهند شد. کارت های خالی از پیش تا شده با پاکت نامه از فروشگاه های صنایع دستی، فروشگاه های لوازم التحریر یا تامین کنندگان آنلاین در دسترس هستند. کودکان می توانند آنها را با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک ها و مواد تزئین کنند. در اینجا چند پیشنهاد سرگرم کننده وجود دارد:

1. دانه های برف را تا کرده و برش دهید

دانه های برف کاغذی تا شده یک کاردستی محبوب کریسمس کودکان برای نسل ها بوده است. اگر فرزندان شما با آنها آشنا نیستند، دستورالعمل های مصور را به صورت آنلاین جستجو کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک قیچی و یک مربع کاغذ سفید است. کاغذ را بارها و بارها به صورت مثلث تا می کنیم تا زمانی که یک گوه ضخیم تشکیل شود. برش هایی که در لبه ها ایجاد می شود، وقتی کاغذ باز می شود، یک طرح دانه برف متقارن ایجاد می کند. یک دانه برف بزرگ یا چند دانه کوچک را روی کارتی با رنگ روشن بچسبانید.

2. پارچه

از طرح های بریده شده از تکه های نمد یا تکه های پارچه می توان برای ایجاد کارت هایی با بافت های جالب استفاده کرد. برای شکل دادن به اشکال پارچه، از برش کوکی ها یا شابلون هایی با طرح های ساده کریسمس مانند ستاره ها، درختان یا زنگ ها استفاده کنید. جسم را روی مواد قرار دهید و اطراف لبه ها را با قلم نمدی ترسیم کنید. الگو را با قیچی معمولی یا قیچی صورتی برش دهید و به کارت بچسبانید. طرح ساده را با چسباندن بر روی پارچه، روبان یا پولک‌ها تزئین کنید.

3. برش های بازیافتی

کارت‌های کریسمس دریافتی را همراه با برچسب‌های هدیه و تکه‌های کاغذ بسته‌بندی استفاده شده ذخیره کنید. سال بعد، اینها را می توان به عنوان مواد تزئینی کارت بازیافت کرد. مجموعه ای از طرح های چاپ شده فردی مانند بابانوئل، آدم برفی و درخت کریسمس را برش دهید. شکل ها را روی یک کارت خالی بچینید و آن ها را بچسبانید تا یک صحنه یا کلاژ منحصر به فرد ایجاد کنید.

4. صحنه برف نقاشی شده

رنگ های تمپرا یا پوستر برای استفاده روی کارت ها ایده آل هستند. برای ایجاد یک صحنه برفی، با یک کارت آبی برای نمایش آسمان شروع کنید. از یک اسفنج برای کشیدن رنگ سفید روی نیمه پایین کارت استفاده کنید. برای ایجاد بافت برف ریزش شده، حباب های رنگ را لایه لایه کنید. قبل از ادامه، اجازه دهید سفیده خشک شود. یک درخت همیشه سبز، بابانوئل، گوزن شمالی یا طرح های رنگارنگ دیگر را رنگ کنید به طوری که نیمه پایینی تا حدی بر برف همپوشانی داشته باشد. یک سواب پنبه ای را به رنگ سفید آغشته کنید و از آن برای پر کردن دانه های برف در آسمان اطراف تصویر استفاده کنید.

5. عکس قاب شده

چند عکس دیجیتال با تم زمستانی یا کریسمس بگیرید و عکس هایی را که می خواهید استفاده کنید چاپ کنید. اندازه آنها باید حدود دو سوم جلوی کارت های شما باشد. از یک تکه کاغذ کادو ضخیم ساده یا چاپ شده یک قاب درست کنید. کاغذ را به شکل بیضی یا مستطیلی در حدود یک اینچ پهنتر از عکس ببرید. استفاده از قیچی کاردستی یک حاشیه تزئینی اضافه می کند. تصویر را با چسب یا سیمان لاستیکی به وسط قاب بچسبانید و سپس عکس قاب شده را جلوی کارت بچسبانید.

مطالب مرتبط: صنایع دستی تعطیلات قدیمی

6. زرق و برق

خطوط کلی ستاره ها، تاج گل ها، شمع ها یا دیگر اشکال ساده کریسمس را روی کاغذ ساختمانی بکشید. آنها را برش دهید و روی روزنامه قدیمی قرار دهید. هر شکل را تا لبه ها با چسب بپوشانید. آنها را با زرق و برق بپاشید و قبل از چسباندن آنها به کارت، اجازه دهید کاملا خشک شوند. برای افزودن دکوراسیون یا تبریک جشن از یک خودکار زرق و برق استفاده کنید.

نیازی نیست به یک تکنیک تزئینی پایبند باشید. هر تعدادی از روش ها را می توان برای تولید یک اثر هنری استادانه ترکیب کرد. نشانگرهای رنگی، مهرهای جوهر، و برچسب ها امکانات خلاقانه تری را ارائه می دهند. کارت‌های کریسمس دست ساز ممکن است به یادگاری با ارزش خانوادگی تبدیل شوند، بنابراین هنگام امضای آنها، کودکان باید سال را در کنار نام خود بنویسند.

[ad_2]

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *